Penzión - NA PREDAJ - výborná investičná príležitosť !!!

Cena:          749 000 € bez DPH

Lokalita:     Mýto pod Ďumbierom, okres Brezno

Stav:           Kompletná rekonštrukcia pred 10 r.

Výmera pozemoku:   2691 m2

Úžitková plocha:       1490 m2

 

 

Mýto pod Ďumbierom je to vhodná lokalita pre celoročné dovolenkové aktivity. Priamo v obci sa nachádza lyžiarske stredisko Mýto Ski&Bike Park. Lyžiarske i golfové ihrisko na Táľoch s dostupnosťou do 5 min. jazdy autom a do 10 min. sa dostanete k stredisku Chopok Juh alebo Čertovica. Okrem toho táto lokalita ponúka rozsiahle možnosti na vysokohorskú turistiku, skialpinistické  a cyklotrasy,  výlety pre rodiny s deťmi napr. do lesného skanzenu Vydrovo, jazdu čiernohorskou železničkou v Čiernom Balogu, návštevy jaskýň a mnoho ďalších.

Penzión je tvorený  pôvodnou budovou z roku 1996 a dostavbou z roku 2002. V roku 2013 prešiel kompletnou rekonštrukciou vonkajších a hlavne vnútorných priestorov, podláh, kúpeľní a zariadenia. Jeho zastavená plocha je 508 m2 na veľkorysom pozemku s celkovou rozlohou 2691 m2. Penzión má úžitkovú plochu 1490 m2 a ubytovaniu kapacitu 41 lôžok.  Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečovaný propánom, ktorý je dopĺňaný do plynových zásobníkov na pozemku.

Na prízemí s úžitkovou plochou 490 m2 sa nachádza recepcia, jedáleň/reštaurácia, spoločenská miestnosť/kaviareň, šatne 2 x sociálne zariadenie pre personál, kuchyňa komplet vybavená pre prevádzku reštaurácie vrátane nového plynového sporáka, kancelária, skladové priestory, wellness s virivkou a fínskou saunou, šatne so sprchou pre hostí, 2 x sociálne zariadenie, fitnesscentrum a bezbariérový 4-lôžkový apartmán so samostatným vstupom.

Na 1. NP sa nachádza priestranná terasa s rozlohou 65 m2, a okrem toho ďalších 425 m2 úžitkovej plochy využitej pre 9 izieb, z toho 2 štvorlôžkové, 2 trojlôžkové, 4 dvojlôžková, a 1 jednolôžková izba. Každá izba disponuje samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC a sedem izieb má prístup s balkónom

Na 2. NP  s úžitkovou plochou 425 m2 sa nachádzajú 4 dvojlôžkové izby, 2 trojlôžkové izby, spoločenská miestnosť využívaná ako detská herňa. Každá izba má samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC, v jednej sa nachádza okrem sprchového kúta aj vaňa.  Tri izby sú s balkónom.

V suteréne je situovaný bar s tanečným parketom, skladom a dvoma sociálnymi zariadeniami, spolu s rozlohou 85 m2. So samostatným vchodmi je tu ešte kotolňa a servisná miestnosť pre vírivku.

Ďalej sa na pozemku nachádza veľký drevený altánok s výmerou 60 m2, vhodný pre letné grilovačky a posedenie, antukové ihrisko s oplotením, 2 x externý sklad s rozlohou spolu 33 m2, 2 prístrešky plynových nádrží a čistička odpadových vôd typu TOPAS 40 s platným povolením na prevádzku. Parkovanie je možné na pozemku penziónu pre cca 12 vozidiel.

Interiér penziónu je vkusne zariadený dreveným celomasívnym nábytkom, podlahy v izbách sú buď drevené alebo pokryté kobercom.

Po desaťročnom fungovaní si budovy vyžadujú určitú mieru investície na rekonštrukciu, čo ale dáva priestor na prerábku podľa vhodnej investičnej príležitosti.


Kontakt

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, emialom alebo nám pošlite správu prostredníctvom kontaktného formulára.


 

Mobil: + 421 910 921 408

E-mail: palovcikova@istrochem.sk

Ing. Eva Palovčíková
 

Kontaktný formulár